Hakkımızda

Konusunda uzman teknik personellerimiz ile faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. Kurucularımız sektöre yön veren firmalarda uzun zamandır üretim, montaj, otomasyon alanlarında kendilerini geliştirmiş, sahip oldukları bilgi ve birikim ile sektörde oluşan boşluğu kapatacak bir firmanın temellerini atmak için yola çıkmışlardır. Şu an için keresteciler sanayi sitesinde hizmete başlamış bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin de desteği ile kısa zamanda asfalt makinaları alanında dünya çapında ilk sıralarda yer alacak yerli ve milli bir firma olmak için hızla büyümeye devam etmekteyiz.

Amacımız müşteri talep ve isteklerine en uygun çözümleri projelendirip kullanıcıya her konuda çözüm ortağı olmaktır. Bu bağlamda kendine özgün proje geliştirme, dünya standartlarında üretim kalitesini yakalama ve çözüm odaklı çalışma prensibi ile daima müşterilerimize ve ülkemize katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz - Misyonumuz

Çözüm ortağı bulmakta güçlük yaşayan, taleplerine uygun çözüm bulamayan, hizmette süreklilik ve kalite arayan değerli müşterilerimize her zaman uygun çözümler üretmek. Yedek parça, servis, montaj, üretim, proje, otomasyon konularında sektörde bulunan boşluğu kapatmak. İlerleyen süreçte kendi bilgi ve birikimleri doğrultusunda özgün projelerle ALFAMIX markasını geleceğe güvenle taşımaktır.